KONST / Litografier / Grafiskt blad 14193012
nr 1419 3012
Anette Claesson
(f. 1966), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Orkide". Signerad, numrerad 8/25. Bildmått: 27x27cm, bladets mått: 40x39 cm, oramad
Anette Claesson, svensk bildkonstnär född 1966 i Sävsjö.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 september 2021
kl 20:18:14
18/9 15:52:25
Anette Claesson
Läs mer om Anette Claesson